Lisa Larson skulptur
Klubbat för:
32 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
LISA LARSON (född 1931), "Myran", skulptur, patinerad brons, signerad Lisa Larson, numrerad 813, broschyr från Galleri Scandia medföljer, höjd ca 11 cm
Fläckar och märken troligen från tillverkningen.
909385
2021-05-02