Lisa Larson skulptur

Lisa Larson skulptur
Lisa Larson skulptur
Lisa Larson skulptur
Lisa Larson skulptur
Lisa Larson skulptur
Lisa Larson skulptur
Lisa Larson skulptur
Lisa Larson skulptur
Lisa Larson skulptur
Lisa Larson skulptur
Lisa Larson skulptur
Lisa Larson skulptur

Klubbat för:

32 000 SEK

30 000 SEK

LISA LARSON (född 1931), "Myran", skulptur, patinerad brons, signerad Lisa Larson, numrerad 813, broschyr från Galleri Scandia medföljer, höjd ca 11 cm

Fläckar och märken troligen från tillverkningen.

909385

2021-05-02