Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BENGT ORUP (1919-1996): "Romerskt Fragment", signerad Orup, betitlad samt daterad 1961 a tergo, olja på duk, ca 49x60 cm
909393
2021-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här