Oljemålning Bengt Orup
Valmis
2021-05-04
909393
| Korkein tarjous | 5 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
BENGT ORUP (1919-1996): "Romerskt Fragment", signerad Orup, betitlad samt daterad 1961 a tergo, olja på duk, ca 49x60 cm