Oljemålning Bengt Orup

Oljemålning Bengt Orup
Oljemålning Bengt Orup
Oljemålning Bengt Orup
Oljemålning Bengt Orup

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT ORUP (1919-1996): "Romerskt Fragment", signerad Orup, betitlad samt daterad 1961 a tergo, olja på duk, ca 49x60 cm

909393

2021-05-04