Barometer

Barometer
Barometer
Barometer
Barometer
Barometer
Barometer
Barometer
Barometer

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BAROMETER, 1900-tal, förgyllt samt bemålat trä, höjd ca 93 cm

Funktionen garanteras ej, smärre slitage

909407

2021-05-02