Glasflaska 1700-tal
Closed
2021-04-29
909411
| Sold for | 2 000 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
FLASKA, 1700-talets början, gröntonad glasmassa, höjd ca 18,5 cm
Glaset iriserat