Glasflaska 1700-tal

Glasflaska 1700-tal
Glasflaska 1700-tal
Glasflaska 1700-tal
Glasflaska 1700-tal
Glasflaska 1700-tal
Glasflaska 1700-tal
Glasflaska 1700-tal
Glasflaska 1700-tal
Glasflaska 1700-tal
Glasflaska 1700-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLASKA, 1700-talets början, gröntonad glasmassa, höjd ca 18,5 cm

Glaset iriserat

909411

2021-04-29