Travhäst

Travhäst
Travhäst
Travhäst
Travhäst
Travhäst
Travhäst
Travhäst
Travhäst

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRAVHÄST med sulky, 1900-talets mitt, trampmodell för barn, höjd ca 70, längd ca 106 cm

Skador: Bruksslitage, rost

909414

2021-04-28