Edition Luxe Montblanc Fountain Pen 149
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MONTBLANC, Fountain Pen 149, svart fodral, förgyllda detaljer, skruvkork, tvåfärgad nib 14K storlek M, mindre manualer samt ej ifylld garanti, box med inredning samt ytterkartong i original medföljer
Modell 149 formgavs i början på 1950-talet
Fint bruksskick. Ej funktionstestad. SAV garanterar ej funktionen.
909418
2021-05-30