Edition Luxe Montblanc Fountain Pen 149

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MONTBLANC, Fountain Pen 149, svart fodral, förgyllda detaljer, skruvkork, tvåfärgad nib 14K storlek M, mindre manualer samt ej ifylld garanti, box med inredning samt ytterkartong i original medföljer

Modell 149 formgavs i början på 1950-talet

Fint bruksskick. Ej funktionstestad. SAV garanterar ej funktionen.

909418

2021-05-30