Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

360 EUR

Utropspris

450 EUR

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, häst med släde i vinterlandskap, signerad, olja på duk, 55x68 cm

gammal lagning, krackelyr, smuts

909421

2021-04-28