Klubbat för:
360 EUR
Utropspris
450 EUR
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, häst med släde i vinterlandskap, signerad, olja på duk, 55x68 cm
gammal lagning, krackelyr, smuts
909421
2021-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här