Porträtt av Oscar I oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kung Oscar I, kung av Sverige och Norge, olja på duk, ca 30x24 cm

Ingår i specialauktion Vapen

Krackeleringar

909422

2021-05-30