Antia Fröding oljemålning
Vollendet
2021-04-29
909426
| Höchstes Gebot | 3 400 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
ANITA FRÖDING (född 1942): "Vinterkväll en dikt", monogramsignerad, olja på duk, ca 80x100 cm
Oramad