Tallrikar orientaliska
Valmis
2021-05-05
909430
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, 19 st, 1900-tal, orientaliska, troligen Kina, porslin, diameter 19, 21 och 30 cm
3 tallrikar med nagg större tallrik lagning