Tallrikar orientaliska

Tallrikar orientaliska
Tallrikar orientaliska
Tallrikar orientaliska
Tallrikar orientaliska
Tallrikar orientaliska
Tallrikar orientaliska
Tallrikar orientaliska
Tallrikar orientaliska
Tallrikar orientaliska
Tallrikar orientaliska
Tallrikar orientaliska
Tallrikar orientaliska

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

TALLRIKAR, 19 st, 1900-tal, orientaliska, troligen Kina, porslin, diameter 19, 21 och 30 cm

3 tallrikar med nagg större tallrik lagning

909430

2021-05-05