Klubbat för:
350 SEK
1 000 SEK
TALLRIKAR, 19 st, 1900-tal, orientaliska, troligen Kina, porslin, diameter 19, 21 och 30 cm
3 tallrikar med nagg större tallrik lagning
909430
2021-05-05