Olle Baertling serigrafi

Olle Baertling serigrafi
Olle Baertling serigrafi
Olle Baertling serigrafi
Olle Baertling serigrafi
Olle Baertling serigrafi
Olle Baertling serigrafi

Klubbat för:

5 200 SEK

6 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): Egypte, nr 4 i mappen Open Form, 1968, signerad och daterad Baertling 1950-1968, numrerad 269/300, serigrafi, bildmått ca 29,5x16,5 cm

Ej examinerad ur ram

909432

2021-04-29