Klubbat för:
5 200 SEK
6 000 SEK
OLLE BAERTLING (1911-1981): Egypte, nr 4 i mappen Open Form, 1968, signerad och daterad Baertling 1950-1968, numrerad 269/300, serigrafi, bildmått ca 29,5x16,5 cm
Ej examinerad ur ram
909432
2021-04-29