Eero Järnefelt oljemålning

Eero Järnefelt oljemålning
Eero Järnefelt oljemålning
Eero Järnefelt oljemålning
Eero Järnefelt oljemålning
Eero Järnefelt oljemålning
Eero Järnefelt oljemålning
Eero Järnefelt oljemålning
Eero Järnefelt oljemålning

Klubbat för:

21 000 EUR

Utropspris

20 000 EUR

EERO JÄRNEFELT (1863-1937) höstlandskap, signerad samt daterad 1934, olja på duk, 90x114 cm

909436

2021-05-23