Mikko Oinonen oljemålning
Valmis
2021-05-23
909448
| Korkein tarjous | 320 EUR |
| Arviointi | 400 EUR |
MIKKO OINONEN (1883-1956) "höstkväll på Karelska näset", signerad samt daterad 1939, olja på duk, 46x55 cm