Klubbat för:
320 EUR
Utropspris
400 EUR
MIKKO OINONEN (1883-1956) "höstkväll på Karelska näset", signerad samt daterad 1939, olja på duk, 46x55 cm
909448
2021-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här