Mikko Oinonen oljemålning

Mikko Oinonen oljemålning
Mikko Oinonen oljemålning
Mikko Oinonen oljemålning
Mikko Oinonen oljemålning
Mikko Oinonen oljemålning
Mikko Oinonen oljemålning
Mikko Oinonen oljemålning
Mikko Oinonen oljemålning

Klubbat för:

320 EUR

Utropspris

400 EUR

MIKKO OINONEN (1883-1956) "höstkväll på Karelska näset", signerad samt daterad 1939, olja på duk, 46x55 cm

909448

2021-05-23