Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
800 SEK
TENN, 13 dlr, 18/1900-tal, tallrikar, skål, kannor, mm, diameter skål ca 27, högsta höjd ca 19 cm
Slitage, gravyr förekommer
909461
2021-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här