Sideboard 1900-tal

Sideboard 1900-tal
Sideboard 1900-tal
Sideboard 1900-tal
Sideboard 1900-tal
Sideboard 1900-tal
Sideboard 1900-tal
Sideboard 1900-tal
Sideboard 1900-tal
Sideboard 1900-tal
Sideboard 1900-tal
Sideboard 1900-tal
Sideboard 1900-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets senare hälft, fanerat med jakaranda, höjd ca 71 cm, 165x39 cm

Bruksslitage, senare ben

909467

2021-05-08