Skrivskåp England 1900-tal
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVSKÅP med vitrin, 1900-talets andra hälft, Jaycee Furniture, England, ek/ekfaner, 4 draglådor, vitrinöverdel, invändig belysning, skrivklaff, höjd ca 183, 76x43 cm
Smärre bruksslitage, 2 nycklar medföljer
909469
2021-04-28