Birgitta BIM Nilsson - Olja
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BIRGITTA BIM NILSSON, "Beatles", Signerad, olja på duk, ca 80x60 cm
konstnärens värdering 1500 kr
909482
2021-05-09