Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, 1800-talets första hälft, senempire, ram med pastellage- samt skuren dekor, bronserad, ca 83x95 cm
Glaset bytt på 1920-talet
909488
2021-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här