Mössbord 1700-tal rokoko

Mössbord 1700-tal rokoko
Mössbord 1700-tal rokoko
Mössbord 1700-tal rokoko
Mössbord 1700-tal rokoko
Mössbord 1700-tal rokoko
Mössbord 1700-tal rokoko
Mössbord 1700-tal rokoko
Mössbord 1700-tal rokoko
Mössbord 1700-tal rokoko
Mössbord 1700-tal rokoko
Mössbord 1700-tal rokoko
Mössbord 1700-tal rokoko

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MÖSSBORD, 1700-tal, rokoko, furu, profilerad skiva, låda i sargen, vitmålat underrede, höjd 79, 110x66 cm

Senare bemålat, åldersrelaterat slitage

909490

2021-04-28