Stenbord, 1700-tal

Stenbord, 1700-tal
Stenbord, 1700-tal
Stenbord, 1700-tal
Stenbord, 1700-tal
Stenbord, 1700-tal
Stenbord, 1700-tal
Stenbord, 1700-tal
Stenbord, 1700-tal
Stenbord, 1700-tal
Stenbord, 1700-tal
Stenbord, 1700-tal
Stenbord, 1700-tal
Stenbord, 1700-tal
Stenbord, 1700-tal
Stenbord, 1700-tal
Stenbord, 1700-tal

Klubbat för:

33 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

STENBORD, Sydsverige 1700-tal, stenskiva, underrede i ek, balusterformade ben med fotkryss, höjd 76, 110 x 76 cm

Polerad skiva, åldersrelaterat slitage på benställning

909491

2021-04-28