Karl Lindeberg vas
Valmis
2021-04-29
909498
| Korkein tarjous | 6 800 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
KARL LINDEBERG, vas, jugend, 1900-talets början, med dekor i överfång av maskrosor mot matterad fond, monogramsignerad undertill samt Kosta, höjd 6 cm