Karl Lindeberg vas

Karl Lindeberg vas
Karl Lindeberg vas
Karl Lindeberg vas
Karl Lindeberg vas
Karl Lindeberg vas
Karl Lindeberg vas
Karl Lindeberg vas
Karl Lindeberg vas
Karl Lindeberg vas
Karl Lindeberg vas
Karl Lindeberg vas
Karl Lindeberg vas

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARL LINDEBERG, vas, jugend, 1900-talets början, med dekor i överfång av maskrosor mot matterad fond, monogramsignerad undertill samt Kosta, höjd 6 cm

909498

2021-04-29