Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SMOLAREK APOLINARY (1942-1994): Komposition, signerad och daterad 1993, blandteknik med kollage, bildmått ca 50x40 cm
909503
2021-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här