Aristide Maillol litografi

Aristide Maillol litografi
Aristide Maillol litografi

Klubbat för:

3 200 SEK

4 000 SEK

ARISTIDE MAILLOL (1866-1944): "Femme de dos drapée", monogramsignerad, litografi, bildmått ca 27x13 cm

Ej examinerad ur ram

909507

2021-04-30