Klubbat för:
3 200 SEK
4 000 SEK
ARISTIDE MAILLOL (1866-1944): "Femme de dos drapée", monogramsignerad, litografi, bildmått ca 27x13 cm
Ej examinerad ur ram
909507
2021-04-30