Jean Fautrier etsning
Vollendet
2021-04-30
909509
| Höchstes Gebot | 2 600 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
JEAN FAUTRIER (Frankrike, 1898-1964): "Nu couché I", signerad Fautrier, 41/50, etsning, bildmått ca 23,5x35 cm