Jean Fautrier etsning

Jean Fautrier etsning
Jean Fautrier etsning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JEAN FAUTRIER (Frankrike, 1898-1964): "Nu couché I", signerad Fautrier, 41/50, etsning, bildmått ca 23,5x35 cm

909509

2021-04-30