Matgrupp gustaviansk stil

Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, 7 delar, bestående av matbord samt 6 stolar, bordets höjd 79, 180x90, stolarnas sitthöjd 48 cm

Visst slitage, färgbortfall

909517

2021-04-30