Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKSNURRA, engelsk stil, 1900-talets fjärde kvartal, betsat trä, intarsia i ovansida, höjd ca 84, 48x48 cm
Smärre slitage, repor, stötmärken
909518
2021-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här