Boksnurra engelsk stil

Boksnurra engelsk stil
Boksnurra engelsk stil
Boksnurra engelsk stil
Boksnurra engelsk stil
Boksnurra engelsk stil
Boksnurra engelsk stil
Boksnurra engelsk stil
Boksnurra engelsk stil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKSNURRA, engelsk stil, 1900-talets fjärde kvartal, betsat trä, intarsia i ovansida, höjd ca 84, 48x48 cm

Smärre slitage, repor, stötmärken

909518

2021-04-28