Spegellampett gustaviansk stil

Klubbat för:

3 200 SEK

3 000 SEK

SPEGELLAMPETT, 1800-tal, gustaviansk stil, förgylld samt bronserad, ljushållare i mässing, skuren dekor, krön med banddrosett, höjd 72x41 cm

Lagningar, sprickor,

909529

2021-04-29