Klubbat för:
3 200 SEK
3 000 SEK
SPEGELLAMPETT, 1800-tal, gustaviansk stil, förgylld samt bronserad, ljushållare i mässing, skuren dekor, krön med banddrosett, höjd 72x41 cm
Lagningar, sprickor,
909529
2021-04-29