Tvättskål Kina 1800-tal

Tvättskål Kina 1800-tal
Tvättskål Kina 1800-tal
Tvättskål Kina 1800-tal
Tvättskål Kina 1800-tal
Tvättskål Kina 1800-tal
Tvättskål Kina 1800-tal
Tvättskål Kina 1800-tal
Tvättskål Kina 1800-tal

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TVÄTTSKÅL, porslin, Kina, 1800-talets andra hälft, polykrom dekor, höjd ca 9,5, diameter 29,5 cm

Fotringen med nagg, slitage

909560

2021-04-30