Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TVÄTTSKÅL, porslin, Kina, 1800-talets andra hälft, polykrom dekor, höjd ca 9,5, diameter 29,5 cm
Fotringen med nagg, slitage
909560
2021-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här