Antik orientmatta Peking

Antik orientmatta Peking
Antik orientmatta Peking
Antik orientmatta Peking
Antik orientmatta Peking
Antik orientmatta Peking
Antik orientmatta Peking
Antik orientmatta Peking
Antik orientmatta Peking
Antik orientmatta Peking
Antik orientmatta Peking
Antik orientmatta Peking
Antik orientmatta Peking
Antik orientmatta Peking
Antik orientmatta Peking
Antik orientmatta Peking
Antik orientmatta Peking

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ORIENTMATTA, Peking, Kina, antik, 353 x 280 cm

Lagningar, skador, slitage, abrasher

909568

2021-05-08