Byrå 1900-tal
2021-05-03
909573
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1900-tal, gustaviansk stil, stenskiva, höjd ca 68 cm, 62x36 cm
Bruksslitage