Blomsterhållare
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BLOMSTERHÅLLARE, 3 st, 1800-talets slut, mässing, delvis färgylllt, en med miniatyrmålning och spegel, handtag i glas och pärlemor, längd mellan ca 11-16,5 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
909589
2021-05-03