Blomsterhållare

Blomsterhållare
Blomsterhållare
Blomsterhållare
Blomsterhållare
Blomsterhållare
Blomsterhållare
Blomsterhållare
Blomsterhållare

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BLOMSTERHÅLLARE, 3 st, 1800-talets slut, mässing, delvis färgylllt, en med miniatyrmålning och spegel, handtag i glas och pärlemor, längd mellan ca 11-16,5 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

909589

2021-05-03