Le Groumellec

Le Groumellec
Le Groumellec
Le Groumellec
Le Groumellec

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

LOÏC LE GROUMELLEC (Frankrike, född 1957): "Mégalithe", signerad och daterad på baksidan Le Groumellec 1990, ripolinlack på duk, bildmått ca 35x35 cm, oramad

909593

2021-04-30