Klubbat för:
13 000 SEK
8 000 SEK
ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): Modellstudie, monosignerad IG, rödkrita, bildmått ca 65x47 cm
Lös i ramen, pappersskador, ej examinerad ur ram
909596
2021-04-30