Isaac Grünewald krita

Isaac Grünewald krita
Isaac Grünewald krita
Isaac Grünewald krita
Isaac Grünewald krita
Isaac Grünewald krita
Isaac Grünewald krita

Klubbat för:

13 000 SEK

8 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): Modellstudie, monosignerad IG, rödkrita, bildmått ca 65x47 cm

Lös i ramen, pappersskador, ej examinerad ur ram

909596

2021-04-30