Jorge Castillo blandteknik

Jorge Castillo blandteknik
Jorge Castillo blandteknik
Jorge Castillo blandteknik
Jorge Castillo blandteknik

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JORGE CASTILLO (född 1933): Figurkomposition, signerad och daterad Castillo 14-10-73, blandteknik, bladmått ca 19,5x28,5 cm, oramad

909599

2021-04-30