Ulrika Hydman Vallien färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): Komposition med figurer, signerad Ulrica HV, pt, färglitografi, bladmått ca 60x46 cm

Oramad

909602

2021-04-30