Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
800 SEK
GÖTEBORGSSTOLAR ett par, 1900-talets andra hälft, mahognyfaner, stoppade sitsar, sitthöjd 45 cm, rygghöjd 85 cm.
Slitage, repor, fläckar.
909603
2021-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här