Göteborgsstolar, ett par

Göteborgsstolar, ett par
Göteborgsstolar, ett par
Göteborgsstolar, ett par
Göteborgsstolar, ett par
Göteborgsstolar, ett par
Göteborgsstolar, ett par

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

GÖTEBORGSSTOLAR ett par, 1900-talets andra hälft, mahognyfaner, stoppade sitsar, sitthöjd 45 cm, rygghöjd 85 cm.

Zustandsbeschreibung

Slitage, repor, fläckar.

909603

2021-05-02