Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BÅLSKÅL, jugend, 1900-tal, vitmetall, glasinsats med slipad dekor, höjd ca 46 cm.
Ålders- och bruksslitage.
909606
2021-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här