Bålskål jugend

Bålskål jugend
Bålskål jugend
Bålskål jugend
Bålskål jugend
Bålskål jugend
Bålskål jugend
Bålskål jugend
Bålskål jugend
Bålskål jugend
Bålskål jugend

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BÅLSKÅL, jugend, 1900-tal, vitmetall, glasinsats med slipad dekor, höjd ca 46 cm.

Ålders- och bruksslitage.

909606

2021-05-02