Mona Huss Wallin

Mona Huss Wallin
Mona Huss Wallin

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

MONA HUSS WALLIN (född 1940), färglitografi, signerad, provtryck, kustlandskap med faluröd husgavel, bildyta 62x50 cm.

Ej examinerad ur ram.

909616

2021-05-09